Why don’t you join the British Army?

Jesteś dobry/-a z angielskiego i zainteresowany/-a historią wojskowości z teoretycznego i/lub praktycznego punktu widzenia? Weź udział w lekcji festiwalowej dedykowaną zadaniom, z którymi mierzą się rekruci Armii Brytyjskiej. Sprawdź swoje umiejętności logicznego myślenia sytuacji wymagającej znalezienia bezpiecznego schronienia, upewnij się, że jesteś w stanie odpowiednio nakarmić 300 żołnierzy i weź udział w quizie z wiedzy ogólnej, który pomoże Ci odnaleźć się w kontekście działań operacyjnych Sił Zbrojnych Jej Królewskiej Mości.

Typ szkoły i dziedzina:
poniedziałek, 26 Września, 2022 - 11:00
Lekcja w formie warsztatu, uczniowie pracują w małych grupach rozwiązując zadania. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (min. B1) niezbędna do rozumienia treści zadań.
mgr
Paulina