Zajrzyj mikroskopem do wnętrza mózgu

Mózg jest jednym z najbardziej tajemniczych narządów w naszym ciele. Składa się z miliardów komórek – neuronów, oraz komórek gleju. Na naszej lekcji dowiecie się podstawowych faktów na temat mózgu, jego budowy, oraz funkcji. Dzięki warsztatom mikroskopowym będziecie mogli zajrzeć do jego wnętrza i zobaczyć na własne oczy, jak złożona jest jego budowa. Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, 26 Września, 2022 - 11:00
poniedziałek, 26 Września, 2022 - 12:30
Na naszej lekcji dowiecie się podstawowych faktów na temat mózgu. Dzięki warsztatom mikroskopowym będziecie mogli zajrzeć do jego wnętrza i zobaczyć na własne oczy, jak złożona jest jego budowa.
Dodatkowe informacje:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany formy spotkania na spotkanie online, jeśli sytuacja epidemiologiczna związana z Covid-19 ulegnie pogorszeniu. Ewentualnie uczestnicy będą mieli obowiązek założenia maseczek ochronnych.
Kinga
Szydłowska