Personal branding - zbuduj swoją markę strategicznie

Treścią wykładu jest praktyczna odpowiedź na pytania: „kiedy należy zacząć budować markę własną (i dlaczego już w liceum)”, „dlaczego wybór odpowiednich
przedmiotów maturalnych jest ważny (ale każdy ma prawo do planu B)”, „co to znaczy: działaj strategicznie” i „dlaczego warto łączyć naukę z praktyką już na studiach”. Uczestnicy wykładu dowiedzą się, co to jest SWOT i do czego służy, co to NAPRAWDĘ znaczy dobry wizerunek, a także jak planować drogę zawodową w szkole średniej i na studiach. Praktyczne narzędzia i dużo konkretów.

poniedziałek, 25 Września, 2023 - 12:00
wtorek, 26 Września, 2023 - 12:00
środa, 27 Września, 2023 - 12:00
Na wykładzie odpowiemy na pytania: kiedy należy zacząć budować markę własną, dlaczego wybór odpowiednich przedmiotów maturalnych jest ważny i dlaczego warto łączyć naukę z praktyką.
Dodatkowe informacje:
potrzebny rzutnik, laptop i nagłośnienie
mgr
Agnieszka