Do we need each other?

Do we need each other? to interaktywna lekcja języka angielskiego na poziomie B1/B1+ dla uczniów szkół średnich na temat dystopijnej przyszłości oraz konsekwencjach wynikających z zaprzestania komunikacji międzyludzkiej. Lekcja ma na celu wprowadzenie i utrwalenie nowego słownictwa oraz ćwiczenie umiejętności słuchania ze zrozumieniem oraz mówienia. Ważnym elementem lekcji jest krótki film prezentujący dystopijną przyszłość, który stanowi punkt wyjścia do wyrażania swoich opinii na temat nadużycia mediów społecznościowych w świecie pozbawionym kontaktów międzyludzkich.

czwartek, 29 Września, 2022 - 11:00
Do we need each other? Interaktywna, multimedialna lekcja angielskiego (B1/B1+) dla uczniów szkół średnich. Obejmuje poznawanie oraz utrwalenie słownictwa oraz ćwiczenia słuchania oraz mówienia.
Dodatkowe informacje:
Wymagana znajomość angielskiego na poziomie B1/B1+