Sorry za izolację post penalną w Polsce w kształcie w jakim funkcjonuje

Miejsce detencji prewencyjnej, gdzie pozbawiamy ludzi wolności po odbyciu kary dlatego, że sąd uznał je za stwarzające bardzo wysokie zagrożenie dla społeczeństwa, istnieje w Polsce od 2014 r. O nim i problemach z perspektywy poszanowania praw człowieka, oczekiwanych wyrokach ETPC w tej sprawie, opowie dr Ewa Dawidziuk. Jest to temat z zakresu prawa, psychologii, psychiatrii i seksuologii, bo wszystkie te środowiska są włączone w proces umieszczania w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym.

niedziela, 18 Września, 2022 - 16:00
Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym – problemy poszanowania praw człowieka z perspektywy prawa, psychologii, psychiatrii i seksuologii.
Dodatkowe informacje:
Zapisy od 12 IX pod adresem: https://www.swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/wyklady-i-spotkania/festiwal-nauki/home
Organizator:
Wydział Prawa