Autoagresja - współczesny problem dzieci i młodzieży

Wykład dotyczyć będzie współczesnego problemu, jakim są zachowania autoagresywne dzieci i młodzieży. Przybliżone zostaną przyczyny sięgania po autoagresję, rodzaje zachowań autodestrukcyjnych a także metody wsparcia dzieci i młodzieży, których wspomniany problem dotyka.

wtorek, 19 Września, 2023 - 20:00
Podczas wykładu przybliżone zostaną przyczyny oraz rodzaje zachowań autoagresywnych, a także metody wsparcia młodych ludzi, których ten problem dotyka.
Współorganizator:
Koło Naukowe Psychologii Traumy