Wielki Test Wiedzy o Warszawie

Zapraszamy do udziału w pierwszym Wielkim Teście Wiedzy o Warszawy. Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin dotyczących naszego miasta: historii Warszawy, jej współczesności, architektury, sportu, kultury. Poprowadzi go Jerzy S. Majewski, varsavianista, współpracownik „Gazety Stołecznej”. Do ułożenia pytań zaproszeni zostali znani warszawiacy, m.in. siatkarskiego mistrza świata Bartosza Kwolka i dyrektora warszawskiego ZOO Andrzeja Kruszewicza.

Test odbędzie się 9 grudnia o godz. 11 w auli Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zabawy i rejestracji na stronie https://bilety.cojestgrane24.pl/wielki_test_wiedzy_warszawa.
(Uczestników prosimy o przybycie pół godziny wcześniej).

Organizatorem Wielkiego Testu o Warszawie jest stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej”, partnerami są: Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, Festiwal Nauki, Piekarnie Cukiernie Putka, BBI Development SA, Lotte Wedel, Publio.pl, Unicomp-WZA - Informatyczne systemy głosowań i interakcji.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1537674099668976/

©2021 Festiwal Nauki

Produkcja: inTOOLS