Mali detektywi - przyrodnicze zabawy z jesienią

Zapraszamy na zabawy z przyrodą w jesiennej scenerii Ogrodu Botanicznego. Przyjrzymy się kolorowym liściom i różnokształtnym owocom. Sprawdzimy zapachy i zbadamy faktury. Będziemy wprawiać w ruch, przekierowywać i układać. Zachwycimy się różnorodnością darów jesieni i sprawdzimy na ile różnorodnych sposobów możemy się z nimi bawić.

Rodzinne warsztaty w Ogrodzie dla dzieci do 6 roku życia z opiekunem. 1 dziecko + 1 opiekun (1 opiekun może mieć pod opieką więcej dzieci).

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia można przesyłać od 14 września 2024 r., na adres: warsztaty.ogrod@uw.edu.pl
Dedykowane:
Język:
sobota, 21 Września, 2024 - 11:00
Kolorowa, pełna ruchu i przemian – to jesień! Poderwiemy jej owoce do kolorowej, pełnej ruchu i przemian zabawy. A może coś położymy, usypiemy lub poturlamy. Zobaczymy jak to wszystko nam się potoczy.
Dodatkowe informacje:
Zapisy od 16 IX pod adresem: warsztaty.ogrod@uw.edu.pl. Rodzinne warsztaty w Ogrodzie dla dzieci do 6 roku życia z opiekunem.
Natalia
Wielechowska