Przestępstwa i wykroczenia w parkach narodowych w Polsce. Mariaż Diany i Temidy

Jakie przestępstwa i wykroczenia są najczęściej popełniane w parkach narodowych w Polsce? Co jest zakazane w parkach narodowych? Jakie uprawnienia mają funkcjonariusze straży parku? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te oraz inne pytania zapraszamy na warsztaty z dr Katarzyną Syroką-Marczewską z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Spotkanie bazuje na analizie regulacji prawnych, orzecznictwie oraz badaniach prowadzonych od września 2023 r. do czerwca 2024 r. przez dr Katarzynę Syrokę-Marczewską we wszystkich parkach narodowych w Polsce.

Język:
środa, 25 Września, 2024 - 13:00
Jakie przestępstwa i wykroczenia są najczęściej popełniane w parkach narodowych w Polsce? Co to jest przestępstwo i wykroczenie? Co jest zakazane w parkach narodowych?
Katarzyna
Syroka-Marczewska