Komu, komu komunikacja? - warsztaty (nie tylko) dla rodziców o rozwoju mowy i komunikacji

Czego potrzebuje dziecko, by rozwijać mowę? Pudła zabawek, super aplikacji do nauki pierwszych słów, biblioteczki małego geniusza a może po prostu ciszy i spokoju? Prościej być nie może - Rodzica oczywiście!

Zapraszamy rodziców, przyszłych rodziców i osoby zainteresowane zagadnieniami związanymi z rozwojem mowy i języka na warsztaty, podczas których omówimy praktyczne aspekty profilaktyki logopedycznej i stymulacji rozwoju dzieci. W czasie spotkania wspólnie zastanowimy się, jak kształtować przyjazne środowisko sprzyjające rozwojowi dziecka od niemowlaka do przedszkolaka. Poruszymy tematy dotyczące karmienia, rozwoju motorycznego, emocjonalno-społecznego i czynników zaburzających rozwój.

Dedykowane:
Język:
piątek, 27 Września, 2024 - 16:00
Warsztaty przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jakie czynniki wpływają na rozwój mowy dziecka. Porozmawiamy o tym, czego w codziennej komunikacji należy unikać, a co wykorzystać.
mgr
Karolina